0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Japan V Premier League
Toray Arrows
۳
۲
Osaka Blazers Sakai
Finished
۰۹:۳۰
JTEKT Stings
۳
۰
Nagano Tridents
Finished
۰۷:۳۰
Tokyo Great Bears
۰
۳
JT Thunders
Finished
۱۰:۳۰
Panasonic Panthers
۲
۳
WOLFDOGS NAGOYA
Finished
۰۸:۳۵
Suntory Sunbirds
۳
۰
Oita Miyoshi WA
Finished
۰۹:۳۰
  Republic of Korea V League
Asan Wooricard Hansae
۳
۲
Suwon Kepco45
Finished
۰۸:۳۰
  Japan V Premier League Women
Toray Arrows (W)
۲
۳
Saitama Ageo Medics (W)
Finished
۰۶:۳۰
Himeji Victorina (W)
۰
۳
JT Marvelous (W)
Finished
۰۶:۳۵
PFU Blue Cats (W)
۰
۳
Hisamitsu Springs (W)
Finished
۰۸:۳۰
NEC Red Rockets (W)
۳
۱
Kurobe Aqua Fairies (W)
Finished
۰۹:۳۰
Denso Airybees (W)
-
-
Queensesis (W)
Finished
۰۷:۳۵
Hitachi Rivale (W)
۰
۳
Okayama Seagulls (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Brazil U21 Liga Paulista
UNIFUNVIC/SMS U21
۰
۳
Sesi SP U21
Finished
۰۲:۰۰
  Argentina Metropolitana Torneo Superiores Women
Nautico Zarate (W)
۳
۲
San Fernando (W)
Finished
۰۴:۰۰
Club Italiano (W)
۰
۳
Universitario de La Plata (W)
Finished
۰۴:۰۰
Estudiantil Porteno (W)
۳
۰
Argentino de Castelar B (W)
Finished
۰۴:۰۰
  Portugal A1 Masculinos
S.C. Caldas
۱
۳
Ala Nun'Alvares Gondomar
Finished
۱۹:۳۰
Castelo de Maia GC
۱
۳
AJF Bastardo
Finished
۲۰:۳۰
VC Viana/Casa Peixoto
۱
۲
Esmoriz GC
inprogress
۲۱:۳۰
AS Sao Mamede
۰
۳
Vitoria SC
Finished
۱۹:۳۰
Leixões Sport Club
۳
۰
GC Santo Tirso
Finished
۱۹:۳۰
AA Espinho
۰
۳
Sport Lisboa Benfica
Finished
۱۹:۳۰
Sporting CP
۳
۰
SC Espinho
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Superliga
Volei Renata
۳
۰
Araguari Ube Volei
Finished
۰۱:۳۰
Sao Jose dos Campos
۳
۱
Suzano Volei
Finished
۰۳:۳۰
  Turkey Efeler Ligi
Spor Toto SK (Maliye Milli Piyango)
۳
۱
Galatasaray
Finished
۱۳:۳۰
Fenerbahce Istanbul
۲
۳
Halkbank Ankara
Finished
۱۷:۳۰
Cizre Bld.
۳
۱
Hatay B. Sehir
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea V League Women
KGC Daejeon (W)
۱
۳
GS Caltex (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Poland 1 Liga
Avia Swidnik
۲
۳
Norwid Czestochowa
Finished
۱۹:۳۰
Legia Warsaw
۰
۳
Krispol Wrzesnia
Finished
۱۹:۳۰
MKS Basimex Bedzin
۳
۱
Sulecin Olimpia
Finished
۲۰:۳۰
KPS Siedlce
۲
۳
AGH AZS Krakow
Finished
۱۹:۳۰
BAS Bialystok
۳
۰
Chrobry Glogow
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden Elitserien Women
Varnamo (W)
۳
۱
IKSU (W)
Finished
۱۵:۳۰
Goteborg (W)
۳
۲
Linkopings (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Superliga
VB Valencia
۲
۱
CV Manacor
inprogress
۲۱:۳۰
Unicaja Almeria
۱
۳
CV Guaguas
Finished
۱۹:۳۰
Club Vóley Palma
۳
۱
CDV Textil Santanderina
Finished
۲۰:۳۰
Boiro VB
۰
۳
CAI Teruel
Finished
۲۱:۳۰
CDV Rio Duero
۲
۰
Barca Voleibol
inprogress
۲۲:۰۰
  Denmark VolleyLigaen
ASV Arhus
۳
۲
Ikast KFUM
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Serie A1
San Lorenzo
۲
۳
AMUVOCA
Finished
۰۳:۳۰
UPCN San Juan
۳
۰
Defensores de Banfield
Finished
۰۰:۳۰
Ciudad de Buenos Aires
۳
۱
Policial de Formosa Voley
Finished
۱۶:۳۰
  Taiwan TVL
Conti
۳
۰
Mizuno
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark 2. Division Women
Hjerm (W)
۲
۳
VK Raptus (W)
Finished
۱۲:۳۰
Hornsyld IF (W)
۳
۱
DSIO Odense (W)
Finished
۱۴:۳۰
Aabenraa I. G. (W)
۳
۰
Nordenskov UIF (W)
Finished
۱۴:۳۰
  United States NCAA Championship Women
Houston Cougars (W)
۳
۲
South Dakota Coyotes (W)
Finished
۰۱:۰۰
Iowa State Cyclones (W)
۳
۲
Florida Gulf Coast Eagles (W)
Finished
۰۱:۰۰
Washington Huskies (W)
۱
۳
Texas Christian Horned Frogs (W)
Finished
۰۲:۰۰
Creighton Blue Jays (W)
۲
۳
Auburn Tigers (W)
Finished
۰۴:۰۰
  Poland PlusLiga
PGE Skra Belchatow
۳
۲
Jastrzebiski Wegiel S.S.A.
Finished
۱۷:۱۵
Slepsk Suwalki
۲
۳
LUK Lublin
Finished
۲۰:۰۰
PZU AZS Olsztyn
۰
۰
KS Cuprum Mundo Lubin
inprogress
۲۳:۰۰
  France Ligue B
Gazelec F.C.O. Ajaccio
۱
۰
Martigues
inprogress
۲۲:۳۰
Saint-Jean d'Illac
۳
۰
Avignon
Finished
۲۱:۳۰
Pole Avenir 2024
۰
۳
Saint-Quentin
Finished
۱۸:۳۰
AS Cannes V.B.
۳
۰
Mende Volley Lozere
Finished
۱۹:۳۰
AMSL Frejus
۱
۰
ASUL Volley Lyon
inprogress
۲۲:۳۰
  France Ligue A
Nice Volley-Ball
۲
۱
Stade Poitevin Poitiers
inprogress
۲۱:۳۰
Saint-Nazaire
۰
۱
Paris Volley
inprogress
۲۲:۳۰
Arago de Sete
۱
۱
Montpellier UC
inprogress
۲۲:۰۰
UGS Nantes Reze Volley
۱
۰
Chaumont
inprogress
۲۲:۳۰
CVEC Cambrai
۰
۱
Narbonne Volley
inprogress
۲۲:۳۰
Tours Volley-Ball
۱
۰
Plessis Robinson
inprogress
۲۲:۳۰
  Greece League Cup
AO Orestiadas
۰
۳
FC Foinikas Syroy
Finished
۱۹:۳۰
AONS Milon
۳
۰
Pigasos Polichnis
Finished
۲۱:۳۰
AO Kifisias
۰
۰
Olympiakos Piraeus
inprogress
۲۳:۰۰
  Czech Republic Extraliga
Volejbal Brno
۳
۲
VSC Fatra Zlin
Finished
۱۸:۳۰
Aero Odolena Voda
۱
۳
VK Lvi Praha
Finished
۲۰:۳۰
Usti nad Labem
۲
۳
Kladno
Finished
۱۹:۳۰
Beskydy
۰
۳
CEZ Karlovarsko
Finished
۱۹:۳۰
VK SOU Ostrava
۱
۳
VK Ceske Budejovice
Finished
۱۹:۳۰
Liberec
۳
۰
Benatky nad Jizerou
Finished
۲۰:۳۰
  Taiwan TVL Women
Top Speed (W)
۲
۳
Taipei King Whale (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Denmark VolleyLigaen Women
Brondby (W)
۰
۳
Koge (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Lithuania A Lyga
Vilnius University
۱
۳
Amber Arlanga Volley
Finished
۱۴:۳۰
Kelmes Kelme
۰
۳
Marijampoles Sudova
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey Sultanlar Ligi Women
Fenerbahce Istanbul (W)
۳
۱
Cukurova Bld (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sariyer Belediyesi (W)
۱
۳
Galatasaray (W)
Finished
۱۷:۳۰
Vakifbank Telekom Istanbul (W)
۳
۰
Ankara PTT (W)
Finished
۱۴:۳۰
Iller Bankasi Ankara (W)
۰
۳
Bolu Beledyie (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Liga Pro
Orly-Pro
۳
۰
Vityaz-Pro
Finished
۰۷:۵۰
Plamya-Pro
۰
۳
Molot-Pro
Finished
۰۹:۳۰
Empire-Pro
۳
۰
Lions-Pro
Finished
۱۱:۲۰
Imperiya-Pro
۳
۰
Lvy-Pro
Finished
۱۱:۲۰
Legion-Pro
۳
۲
Energy-pro
Finished
۱۲:۵۰
  Argentina Metropolitana Segunda Divison Women
San Gregorio 2 (W)
۰
۳
Harrods Gath & Chaves (W)
Finished
۰۴:۰۰
CA Bella Vista (W)
۰
۳
Club Banco Nacion (W)
Finished
۰۴:۰۰
Club Bella Vista (W)
۰
۳
Club Banco Nacion (W)
Finished
۰۴:۰۰
  France Ligue A Women
A.S.P.T.T. Mulhouse (W)
۱
۳
Racing Club de Cannes (W)
Finished
۲۰:۳۰
Marcq Baroeul (W)
۱
۱
Vandoeuvre Nancy VB (W)
inprogress
۲۲:۳۰
AS Saint-Raphael (W)
۱
۳
UGSE Nantes Volley (W)
Finished
۲۱:۳۰
France Avenir 2024 (W)
۰
۳
Pays D'Aix Venelles VB (W)
Finished
۲۱:۳۰
Le Cannet (W)
۱
۰
Terville Florange (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Paris St Cloud (W)
۰
۱
VBC Chamalieres (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Beziers Volley-Ball Gazelec (W)
۰
۱
Levallois (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Italy Serie A2
Volley Reggio Emilia
۰
۰
Cassa Rurale Cantu
inprogress
۲۳:۰۰
Olimpia Bergamo
۲
۰
Rinascita Lagonegro
inprogress
۲۲:۰۰
  Switzerland NLA Women
Volley Lugano (W)
۰
۱
TSV Dudingen (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Netherlands Eredivisie
VoCASA Volleybal Nijmegen
۱
۰
Taurus Volleybal
inprogress
۲۲:۳۰
Draisma Dynamo APELDOORN
۰
۰
Orion Doetinchem
inprogress
۲۳:۰۰
  Spain Superliga 2
Collado Villalba
۲
۰
Madrid
inprogress
۲۲:۱۵
Costa del Voley
۲
۱
Playas Benidorm
inprogress
۲۱:۳۰
  Slovakia Extraliga
Spartak VKP Myjava
۳
۰
Mirad Presov
Finished
۲۱:۳۰
Spartak Komarno
۳
۰
Slavia Svidnik
Finished
۲۱:۳۰
  Israel Premier League Women
Maccabi Ashdod (W)
۳
۰
Hapoel Kfar Saba (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Spain Superliga Women
Haro Rioja (W)
۱
۳
Cajasol Juvasa Voley (W)
Finished
۲۰:۳۰
Feel Volley Alcobendas (W)
۰
۳
Avarca de Menorca (W)
Finished
۲۱:۳۰
CV Sant Cugat Tma (W)
۱
۲
Aguere Ciudad De La Laguna (W)
inprogress
۲۱:۴۵
Emeve Lugo (W)
۱
۱
Sayre Mayser Gran Canaria (W)
inprogress
۲۲:۰۰
CV Kiele Socuellamos (W)
۳
۰
CV Madrid Chamberi (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Croatia Superliga
MOK Mursa Osijek
۳
۲
HAOK Mladost Zagreb
Finished
۲۰:۳۰
Mladost Kastel Luksic
۳
۰
Rijeka
Finished
۱۸:۳۰
Rovinj
۳
۰
Split
Finished
۱۹:۳۰
Zadar
۰
۳
OK Centrometal
Finished
۲۱:۰۰
Marsonia
۰
۳
OK Medicinar Trnje
Finished
۲۲:۰۰
  Slovenia 1. DOL Women
Nova KBM Branik Maribor (W)
۳
۲
GEN-I Volley (W)
Finished
۲۰:۳۰
ATK Grosuplje (W)
-
-
Ankaran Hrvatini (W)
inprogress
۱۹:۳۰
OK Formis (W)
۲
۲
SIP Sempeter (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Slovenia 1. DOL
Crnuce ACH
۱
۲
Panvita Pomgrad
inprogress
۲۱:۳۰
Fuzinar Metal Ravne
۲
۱
OK Triglav Kranj
inprogress
۲۱:۳۰
Calcit Kamnik
۰
۱
ACH Volley Ljubljana
inprogress
۲۲:۳۰
OK Maribor
۱
۰
Salonit Anhovo Kanal
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany 1. Bundesliga Women
Wiesbaden (W)
۲
۲
USC Munster (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Dresdner SC (W)
۰
۳
Aachen (W)
Finished
۲۰:۳۰
VfB 91 Suhl (W)
۰
۳
SC Potsdam (W)
Finished
۲۱:۳۰
Allianz MTV Stuttgart (W)
۳
۰
Neuwied 77 (W)
Finished
۲۲:۰۰
Vilsbiburg (W)
۰
۱
Schwarz-Weiss Erfurt (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Straubing (W)
۰
۲
SSC Schwerin (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Finland Mestaruusliiga Women
Oriveden Ponnistus Orivesi (W)
۱
۳
Puijo Wolley (W)
Finished
۱۸:۳۰
Arctic Volley (W)
۱
۳
LP Kangasala (W)
Finished
۱۸:۳۰
Polkky Kuusamo (W)
۳
۱
HPK Hameenlinna (W)
Finished
۱۸:۳۰
Pislaploki (W)
۲
۳
LP Viesti Salo (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Bulgaria Superliga
Pirin Razlog
۱
۳
Hebar Pazardzhik
Finished
۲۰:۰۰
  China CVL
Liaoning
۱
۳
Beijing
Finished
۱۰:۰۰
Fujian
۰
۳
Zhejiang
Finished
۱۲:۳۰
Shenzhen Vc
۳
۰
Henan
Finished
۱۵:۰۰
  Sweden Elitserien
Sollentuna
۲
۳
Lunds VK
Finished
۱۷:۰۰
RIG Falkoping
۰
۳
Hylte/Halmstad
Finished
۱۷:۰۰
Floby
۳
۰
Orkelljunga VK
Finished
۱۷:۳۰
Uppsala
۰
۳
Habo
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark 1. Division West Women
Bedsted (W)
۳
۲
Lyseng (W)
Finished
۱۷:۳۰
Funder GF (W)
۰
۳
Fortuna Odense (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey 1st League Women
Altinoluk (W)
۲
۳
Goztepe (W)
Finished
۱۶:۳۰
ALS Halk (W)
۰
۳
Adam Voleybol (W)
Finished
۱۳:۳۰
OSB Teknik Koleji (W)
۳
۰
Tarsus Belediyesi (W)
Finished
۱۳:۳۰
TED Ankara Kolejliler (W)
۳
۰
Bahcelievler BLD. (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sakarya (W)
۳
۲
Vakifbank II (W)
Finished
۱۴:۳۰
Canakkale Belediyesi (W)
۱
۳
Havran Fatih Bld (W)
Finished
۱۴:۳۰
Mihaliccik (W)
۱
۳
Gaziantep Merinos (W)
Finished
۱۴:۳۰
Istanbul Buyuksehir Belediyesi SK (W)
۳
۰
Karsiyaka Ankara (W)
Finished
۱۵:۳۰
Ciftlikkoy Belediyespor (W)
۰
۳
Muratpasa Bld (W)
Finished
۱۶:۰۰
Lima Spor (W)
۰
۳
Ankara Karayollari (W)
Finished
۱۶:۳۰
Yesilyurt (W)
۰
۳
AVR Atletik (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Italy SuperLega
Sir Safety Perugia
۳
۱
Taranto
Finished
۱۸:۳۰
Trentino
۳
۰
Padova
Finished
۲۰:۳۰
  Poland Tauron Liga Women
KPS Chemik Police (W)
۳
۱
Bielsko Biala (W)
Finished
۱۸:۳۰
Organika Budowlani Lodz (W)
۲
۱
MKS Kalisz (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Europe Baltic League
RTU/Robezsardze
۳
۱
SK Jekabpils Lusi
Finished
۱۸:۳۰
Bigbank Tartu
۳
۰
Parnu Vk
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic Extraliga Women
VK Prostejov (W)
۳
۱
Olymp Praha (W)
Finished
۱۹:۳۰
Prometey (W)
۲
۱
TJ Mittal Ostrava (W)
inprogress
۲۱:۳۰
TJ Sokol Sternberk (W)
۱
۳
Frydek-Mistek (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Dynamo Apeldoorn (W)
۳
۲
Voltena (W)
Finished
۲۰:۰۰
Sliedrecht Sport (W)
۲
۰
Apollo 8 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Sudosa-Desto (W)
۰
۱
CSE VC Zwolle (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Serbia Superliga
OK Novi Sad
۰
۳
NIS Vojvodina Novi Sad
Finished
۱۹:۳۰
Radnicki Kragujevac
۳
۰
Metalac Takovo
Finished
۲۰:۰۰
OK Karadjordje
۲
۲
Ribnica Kraljevo
inprogress
۲۱:۳۰
  Romania Divizia A1 Women
CS Cluj (W)
۰
۳
Rapid Bucuresti (W)
Finished
۱۶:۳۰
CSM Bucuresti (W)
-
-
FC Arges (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Voluntari (W)
۲
۳
Targoviste (W)
Finished
۱۹:۰۰
Alba Blaj (W)
۳
۱
Dinamo Bucuresti (W)
Finished
۱۹:۳۰
SCMU Craiova (W)
۳
۰
Stiinta Bacau (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Algeria Super Division
ES Setif
۳
۰
OMK El Milia
Finished
۱۷:۳۰
NA Hussein Dey
۰
۳
Blida
Finished
۱۸:۳۰
NRB Bou Arreridj
۰
۳
Ouled Adouane
Finished
۱۸:۳۰
ESE Eulma
۳
۲
MB Bejaia
Finished
۱۹:۳۰
  Slovakia Extraliga Women
Presov (W)
۱
۳
HIT Ucm Trnava (W)
Finished
۱۸:۳۰
VK Kupele Brusno (W)
۳
۰
Nove Mesto Nad Vahom (W)
Finished
۱۸:۳۰
UKF Nitra (W)
۲
۱
VA Zilina (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Finland Mestaruusliiga
VaLePa
۳
۰
Akaa
Finished
۱۸:۳۰
Karelian Hurmos
۳
۱
Vantaa
Finished
۱۸:۳۰
TUTO Volley
۱
۳
Loimu
Finished
۱۸:۳۰
Savo Volley
۲
۳
Tiikerit
Finished
۱۸:۳۰
Kyyjarven Kyky
۳
۲
Hurrikaani
Finished
۱۸:۳۰
  Greece A1 Ethniki Women
PAOK (W)
۳
۰
Olympiakos Piraeus (W)
Finished
۱۸:۳۰
AON Zirinios (W)
۰
۳
ASP Thetis (W)
Finished
۱۸:۳۰
A.O. Markopoulo (W)
۰
۳
AO Thiras (W)
Finished
۱۹:۳۰
Aris Thessaloniki (W)
۱
۳
AO Lamias 2013 (W)
Finished
۱۹:۳۰
Egaleo (W)
۰
۳
Panathinaikos Athens (W)
Finished
۱۹:۳۰
Ilisiakos (W)
۰
۳
AEK Athens (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Austria AVL Women
SG TI Volley (W)
۳
۰
TSV Sparkasse Hartberg (W)
Finished
۱۸:۳۰
PSvBG Salzburg (W)
۲
۳
SG Sokol/Post (W)
Finished
۲۰:۳۰
ASKO Linz/Steg (W)
۳
۱
ATSC Sparkasse Wildcats Klagenfurt (W)
Finished
۲۱:۰۰
  Bulgaria Superliga Women
Levski Sofia (W)
۰
۳
Maritza Plovdiv (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Hungary NB I Women
Vasas Obuda Budapest (W)
۳
۰
Szent Benedek Balatonfured (W)
Finished
۲۱:۳۰
Mav Elore SC (W)
۰
۳
Bekescsaba (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Croatia Superliga Women
Mladost Zagreb (W)
۳
۰
ZOK Osijek (W)
Finished
۲۰:۰۰
OK Dinamo (W)
۳
۰
Nebo (W)
Finished
۲۰:۳۰
Brda (W)
۱
۳
Marina Kastela (W)
Finished
۲۰:۳۰
ZOK Vukovar (W)
۱
۳
Karlovac (W)
Finished
۲۱:۳۰
OK Kastela (W)
۳
۱
ZOK Rijeka (W)
Finished
۲۱:۳۰
Veli VRH (W)
۱
۰
OK Split (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany 1. Bundesliga
VCO Berlin
۰
۳
VfB Friedrichshafen
Finished
۲۰:۰۰
SWD Powervolleys Duren
۱
۰
SVG Luneburg
inprogress
۲۲:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premijer Liga Women
Jedinstvo Brcko (W)
۳
۰
Jahorina (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Superliga Women
Sesi Bauru (W)
۳
۰
Abel/Moda Brusque (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Austria AVL
VBK WSL Klagenfurt
۰
۳
Hypo Tirol Innsbruck
Finished
۲۱:۳۰
Weiz
۱
۲
Ried
inprogress
۲۱:۳۰
SK Aich/Dob
۱
۲
Hartberg
inprogress
۲۱:۳۰
UVC Holding Graz
۰
۱
Hypo NÖ Amstetten
inprogress
۲۲:۳۰
  Denmark 1. Division East
Frederiksberg Volley
۳
۰
Holbaek
Finished
۱۶:۳۰
DTU Volley
۳
۰
Hvidovre II
Finished
۱۷:۰۰
Amager II
۳
۱
Gentofte Volley II
Finished
۱۹:۰۰
  Serbia Superliga Women
Jedinstvo Stara Pazova (W)
۳
۰
Indjija (W)
Finished
۲۱:۳۰
Zeleznicar Lajkovac (W)
۳
۱
Tent Obrenovac (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Portugal A1 Feminino
Clube Kairos (W)
۰
۱
Castelo de Maia GC (W)
inprogress
۲۲:۳۰
SL Benfica (W)
۱
۰
Porto Volei (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Italy Serie A3
Stadium Pallavolo Mirandola
۰
۰
Virtus Fano
inprogress
۲۳:۰۰
Leo Shoes Casarano
۰
۰
Marcianise
inprogress
۲۳:۰۰
  Russia Superliga Women
Dinamo Kazan (W)
۰
۳
Leningradka St. Petersburg (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sparta Nizhniy Novgorod (W)
۲
۳
VK Lipetsk (W)
Finished
۱۸:۰۰
Tulitsa Tula (W)
۳
۱
Proton Saratov (W)
Finished
۱۸:۳۰
Lokomotiv Kaliningrad (W)
۳
۰
Yenisey Krasnoyarsk (W)
Finished
۱۹:۲۹
  Uganda National League A Women
KCB-Nkumba (W)
۰
۳
KCCA (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Russia Superliga
Lokomotiv Novosibirsk
۳
۰
ASK Nizhny Novgorod
Finished
۱۵:۳۰
NOVA Novokuybyshevsk
۳
۱
Gazprom-Ugra Surgut
Finished
۱۶:۳۰
Stroitel Minsk
۳
۰
Enisey Krasnoyarsk
Finished
۱۷:۰۰
Zenit St. Petersburg
۳
۰
Kuzbass Kemerovo
Finished
۲۰:۰۰
  Czech Republic 1. Liga Women
Sokol Dobrichovice (W)
۳
۲
Sokol Zizkov (W)
Finished
۱۲:۰۰
Prostejov B (W)
۳
۱
Hradec Kralove (W)
Finished
۱۲:۳۰
Madeta Ceske Budejovice (W)
۰
۳
Rudolfov (W)
Finished
۱۲:۳۰
Sokol Nusle (W)
۱
۳
Tatran Stresovice (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Russia Liga Pro Women
Sovy-pro (W)
۰
۳
Foksi-pro (W)
Finished
۰۸:۴۵
Foksi-pro (W)
۳
۲
Panthers-pro (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sovy-pro (W)
۰
۳
Panthers-pro (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Japan V League Division 2 Women
Ohno Sekiyu Hiroshima Oilers (W)
-
-
GSS Tokyo Sunbeams (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Vietnam National Games Women
Tp Ho Chi Minh (W)
۳
۰
Tien Nong Thanh Hoa (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Uganda National League A
Nkumba
۲
۳
Sky
Finished
۱۰:۳۰
KAVC
۳
۱
Nemo Stars
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand VTL Women
Suankularb Wittayalai Nonthaburi School (W)
۰
۳
Supreme Chonburi (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Turkey 2. Lig Women
Sultan Spor (W)
۲
۳
Anadolu Voleybol (W)
Finished
۱۱:۳۰
Sancaktepe (W)
۳
۱
Kuzey Yildizlari (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic 2 Liga
VK Pribram B
۳
۰
Mnichovo Hradiste
Finished
۱۱:۳۰
Sokol Pardubice I
۰
۳
Drasov
Finished
۱۱:۳۰
Modrany
۲
۳
VK Chocen
Finished
۱۲:۳۰
  Czech Republic 2. Liga women
Sokol Zizkov B (W)
۲
۳
CVUT Praha (W)
Finished
۱۲:۳۰
Frydek Mistek B (W)
۳
۱
Bilovec (W)
Finished
۱۲:۳۰
Banik Pribram (W)
۳
۱
Kladno (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Denmark 1. Division East Women
Rosenlund (W)
۰
۳
VLI (W)
Finished
۱۵:۳۰
DTU Volley (W)
۰
۳
Hvidovre Wildcard (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Denmark 2. Division
ASV Aarhus 4
۰
۳
SGF Vejle
Finished
۱۲:۳۰
Hornsyld IF
۳
۰
VK Raptus
Finished
۱۲:۳۰
Midtfyn VK
۳
۰
DSIO Odense
inprogress
۱۵:۳۰
Team Koege Talent
۳
۰
Aarby Volley
Finished
۱۸:۰۰
  Vietnam National Games
Thanh Pho Ho Chi Minh
۳
۰
Ha Tinh
Finished
۱۲:۳۰
Vinh Long
۰
۳
La Vie Long An
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Division 1
Solna VBK
۳
۱
Sodermalm B
Finished
۱۳:۳۰
  Hungary NB I
Mav Elore SC
۳
۰
Kistext Budapest
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden Division 1 Women
Vasteras (W)
۳
۲
Uppsala (W)
Finished
۱۳:۳۰
Norsjo (W)
۳
۱
Sodermalm (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 1. Division West
ASV Arhus 2
۳
۲
Ikast KFUM 2
Finished
۱۴:۳۰
Bedsted KFUM
۱
۳
IF Lyseng
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand VTL
Wing 46 Phitsanulok
۲
۳
Diamond Food VC
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Divizia A1
CS Rapid Bucuresti
۳
۰
Stiinta Baia Mare
Finished
۱۵:۳۰
Stiinta Bucuresti
۳
۰
Suceava
Finished
۱۷:۳۰
CS Dinamo Bucharest
۳
۰
Unirea Dej
Finished
۱۷:۳۰
CS Arcada Galati
۳
۰
Universitatea Cluj
inprogress
۱۸:۳۰
  Belgium Cup
Knack Randstad Roeselare
۰
۰
VC Greenyard Maaseik
inprogress
۲۳:۰۰
Waremme
۰
۰
Prefaxis Menen
inprogress
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید