0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Jan Zajicek
۱
۳
Jan Skvrna
Finished
۰۰:۰۰
Michal Zahradka
۱
۳
Jiri Nesnera
Finished
۰۷:۰۰
Josef Medek
۳
۰
David Jicha
Finished
۰۲:۰۰
Michal Regner
۲
۳
Martin Guk
Finished
۰۲:۰۰
Petr Macela
۳
۰
David Jicha
Finished
۰۳:۳۰
Jiri Nesnera
۳
۱
Martin Guk
Finished
۰۳:۳۰
Roman Polovka
۲
۳
Miroslav Barta
Finished
۰۰:۰۰
Jan Kabelka
۳
۱
Ivo Kolacek
Finished
۰۰:۰۰
Robert Koczy
۳
۱
Zdenek Balusek
Finished
۰۰:۰۰
Michal Zahradka
۲
۳
Denis Hofman
Finished
۰۱:۳۰
Eric Maresh
۱
۳
Jan Skvrna
Finished
۰۱:۳۰
Denis Hofman
۲
۳
Jiri Nesnera
Finished
۰۲:۳۰
Jan Skvrna
۱
۳
Petr Macela
Finished
۰۲:۳۰
Michal Zahradka
۳
۰
Michal Regner
Finished
۰۳:۰۰
Eric Maresh
۱
۳
Josef Medek
Finished
۰۳:۰۰
Denis Hofman
۲
۳
Michal Regner
Finished
۰۴:۰۰
Jan Skvrna
۱
۳
Josef Medek
Finished
۰۴:۰۰
Martin Guk
۲
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۴:۳۰
David Jicha
۲
۳
Eric Maresh
Finished
۰۴:۳۰
Michal Regner
۲
۳
Jiri Nesnera
Finished
۰۵:۰۰
Josef Medek
۱
۳
Petr Macela
Finished
۰۵:۰۰
David Jicha
۳
۰
Jan Skvrna
Finished
۰۵:۳۰
Martin Guk
۳
۲
Denis Hofman
Finished
۰۵:۳۰
Jiri Nesnera
۱
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۶:۰۰
Petr Macela
۳
۲
Eric Maresh
Finished
۰۶:۰۰
Petr Macela
۰
۳
Josef Medek
Finished
۰۷:۰۰
  Russia Liga Pro
Dmitry Tikhnenko
۲
۳
Mikhail Reznikov
Finished
۰۰:۰۰
Aleksey Boev
۳
۲
Mikhail Reznikov
Finished
۰۰:۰۰
Yuriy Lbov
۱
۳
Sergey Gushchin
Finished
۰۰:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۱
Andrey Vladimirovich Kirilenko
Finished
۰۰:۱۵
Dmitry Bakalin
۱
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۰:۳۰
Artem Karagodin
۳
۱
Oleg Popov
Finished
۰۰:۴۵
Evgeny Anisimov
۰
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۰:۴۵
Andrey Vladimirovich Kirilenko
۳
۰
Andrey Pravdnov
Finished
۰۱:۱۵
Sergey Gushchin
۳
۲
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۱:۱۵
Dmitry Tikhnenko
۳
۰
Dmitry Bakalin
Finished
۰۱:۳۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱
۳
Artem Karagodin
Finished
۰۱:۴۵
Yuriy Lbov
۰
۳
Evgeny Anisimov
Finished
۰۱:۴۵
Vyacheslav Chernov
۱
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۲:۱۵
Andrey Pravdnov
۳
۱
Oleg Popov
Finished
۰۲:۱۵
Mikhail Reznikov
۳
۱
Dmitry Bakalin
Finished
۰۲:۳۰
Sergey Gushchin
-
-
Evgeny Anisimov
inprogress
۰۲:۴۵
Andrey Vladimirovich Kirilenko
۰
۳
Artem Karagodin
Finished
۰۲:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۱
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۳:۰۰
Oleg Popov
۳
۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۳:۱۵
Vladimir Staroverov
-
-
Yuriy Lbov
Finished
۰۳:۱۵
Artem Karagodin
۳
۱
Andrey Pravdnov
Finished
۰۳:۳۵
Evgeny Anisimov
۳
۱
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۳:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۱
۳
Mikhail Reznikov
Finished
۰۴:۰۰
Oleg Popov
۰
۳
Andrey Vladimirovich Kirilenko
Finished
۰۴:۱۵
Vladimir Staroverov
-
-
Sergey Gushchin
inprogress
۰۴:۱۵
Aleksey Boev
۳
۲
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۴:۳۰
Vyacheslav Chernov
۱
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۴:۴۵
Andrey Pravdnov
۳
۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۴:۴۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Plushch Pavlo
۰
۳
Artyom Doroshenko
Finished
۰۰:۰۰
Mykchailo Styranets
۱
۳
Sergey Pisklov
Finished
۰۰:۰۰
Igor Sukovaty
۰
۳
Vadim Smetenko
Finished
۰۰:۳۰
Vladimir Boycuk
۳
۱
Mykchailo Styranets
Finished
۰۰:۳۰
Vadim Smetenko
۰
۳
Artyom Doroshenko
Finished
۰۱:۰۰
Valentin Gedz
۰
۳
Sergey Pisklov
Finished
۰۱:۰۰
Igor Sukovaty
۲
۳
Plushch Pavlo
Finished
۰۱:۳۰
Sergey Pisklov
۳
۲
Vladimir Boycuk
Finished
۰۱:۳۰
Valentin Gedz
۳
۱
Mykchailo Styranets
Finished
۰۲:۰۰
Igor Akimov
۳
۲
Vitaliy Solovey
Finished
۰۲:۰۰
Valentin Gedz
۳
۱
Vladimir Boycuk
Finished
۰۲:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Sergey Kireev
Finished
۰۲:۳۰
Igor Akimov
۱
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۰۰
Sergey Pisklov
۲
۳
Mykchailo Styranets
Finished
۰۳:۰۰
Mykchailo Styranets
۱
۳
Vladimir Boycuk
Finished
۰۳:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۱
Vitaliy Solovey
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Pisklov
۳
۲
Valentin Gedz
Finished
۰۴:۰۰
Igor Akimov
۱
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۴:۰۰
Sergey Kireev
۲
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۴:۳۰
Vitaliy Solovey
۳
۰
Igor Akimov
Finished
۰۵:۰۰
Sergey Kireev
۳
۰
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۵:۳۰
Sergey Kireev
۳
۱
Igor Akimov
Finished
۰۶:۰۰
Vitaliy Solovey
۱
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۶:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۱
۳
Igor Akimov
Finished
۰۷:۰۰
Vitaliy Solovey
۱
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۷:۳۰
  Europe TT Elite Series
Mateusz Rutkowski
۳
۱
Jakub Glanowski
Finished
۰۰:۰۰
Robert Szymik
۲
۳
Pawel Grela
Finished
۰۰:۴۵
Szymon Radlo
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۱:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۰
Piotr Staniszewski
Finished
۰۱:۱۵
Jakub Glanowski
۳
۰
Linek Adam
Finished
۰۱:۳۰
Mikolaj Szalinski
۳
۰
Mateusz Misiak
Finished
۰۲:۰۰
Robert Szymik
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۲:۱۵
Szymon Radlo
۲
۳
Jakub Glanowski
Finished
۰۲:۳۰
Lukasz Pietraszko
۳
۱
Pawel Grela
Finished
۰۲:۴۵
Mateusz Misiak
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۳:۰۰
Mikolaj Szalinski
۳
۱
Linek Adam
Finished
۰۳:۳۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۲
Pawel Grela
Finished
۰۳:۴۵
Jakub Glanowski
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۴:۰۰
Szymon Radlo
۲
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۴:۳۰
Lukasz Pietraszko
۳
۱
Piotr Staniszewski
Finished
۰۴:۴۵
Mateusz Misiak
۳
۰
Linek Adam
Finished
۰۵:۰۰
Jakub Glanowski
۱
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۵:۳۰
Robert Szymik
۰
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۵:۴۵
Szymon Radlo
۳
۰
Mateusz Misiak
Finished
۰۶:۰۰
Piotr Staniszewski
۲
۳
Pawel Grela
Finished
۰۶:۱۵
Linek Adam
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۶:۳۰
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۶:۴۵
Jakub Glanowski
۰
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۷:۰۰
Mikolaj Szalinski
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۷:۳۰
Robert Szymik
۱
۰
Piotr Staniszewski
inprogress
۰۷:۴۵
  World TT-CUP
Ondrej Fiklik
۳
۲
Marek Kulisek
Finished
۰۰:۲۰
Jean-Baptiste Cousin
۳
۰
Sebl Jachym
Finished
۰۰:۲۵
Muhlhauser Zdenek
۳
۲
Daniel Skopec
Finished
۰۰:۵۵
Harpreet Singh
۳
۲
Brian Aschenbach
Finished
۰۱:۰۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Gevorg Baghdasaryan
۲
۳
Davit Mirzoyan
Finished
۰۰:۵۰
Andranik Sahakyan
۰
۳
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۲:۱۰
Andranik Sahakyan
۳
۱
Davit Mirzoyan
Finished
۰۲:۵۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید