0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIFA World Cup - Knockout Stage
Argentina
-
-
Australia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Netherlands
۳
۱
USA
Finished
۱۸:۳۰
  China League One
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۰
۰
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۰۹:۳۰
Nantong Zhiyun
۰
۲
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۰۹:۳۰
Kunshan
۲
۰
Sichuan Jiuniu
Finished
۰۹:۳۰
Qingdao Hainiu
۲
۰
Shenyang Urban FC
Finished
۰۹:۳۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۴
۳
Shaanxi Changan
Finished
۰۹:۳۰
  Cyprus 1. Division
Pafos FC
۱
۱
Olympiakos Nicosia FC
inprogress
۲۰:۳۰
Nea Salamis FC
۱
۲
APOEL Nicosia FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Primera Division Women
FC Barcelona (W)
۲
۱
Real Sociedad (W)
Finished
۱۴:۳۰
Levante Las Planas (W)
۰
۲
Real Madrid (W)
inprogress
۲۰:۴۵
Sevilla FC (W)
۲
۲
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۴:۳۰
Cordoba (W)
۲
۲
Athletic Bilbao B (W)
Finished
۱۴:۳۰
Fundacion Albacete (W)
۱
۰
Cacereno (W)
Finished
۱۸:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۰
۲
Madrid CFF (W)
Finished
۱۸:۳۰
  England Super League Women
Manchester United (W)
۵
۰
Aston Villa (W)
Finished
۱۶:۰۰
Leicester (W)
۰
۸
Chelsea (W)
Finished
۱۸:۳۰
Arsenal (W)
۱
۰
Everton (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Spain LaLiga 2
Real Sporting de Gijon
۰
۱
Las Palmas
inprogress
۲۱:۰۰
Real Zaragoza
۲
۱
UD Ibiza Eivissa
Finished
۱۸:۴۵
CD Mirandes
۳
۱
Albacete Balompie
inprogress
۲۱:۰۰
Granada CF
۳
۱
Alaves
Finished
۰۰:۰۰
  Australia A-League Women
Western Sydney Wanderers FC (W)
۰
۱
Sydney FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Newcastle Jets (W)
۲
۲
Perth Glory (W)
Finished
۰۷:۳۰
Melbourne City FC (W)
۳
۰
Brisbane Roar FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Scotland Lowland League
Celtic B
۵
۰
Edinburgh University
Finished
۱۸:۳۰
Gretna 2008
۱
۰
Cowdenbeath
Finished
۱۸:۳۰
Edusport Academy Caledonian Braves
۱
۱
East Stirlingshire
Finished
۱۸:۳۰
Bo'ness United FC
۰
۴
Glasgow Rangers II
Finished
۱۸:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Qabala
۲
۱
Sabayil FK
Finished
۱۴:۰۰
Sabah
۱
۱
Shamakhi FK
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie B
Cagliari
۱
۱
AC Parma
inprogress
۲۰:۳۰
SSC Venezia
۲
۱
Ternana
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga I
Universitatea Craiova
۰
۰
FC U Craiova 1948
inprogress
۲۰:۳۰
SC FC Voluntari SA
۳
۰
AFC Hermannstadt
Finished
۱۷:۰۰
  New Zealand National League Women
Northern Rovers FC (W)
۶
۳
Canterbury United Pride FC (W)
Finished
۰۴:۰۰
Western Springs (W)
۹
۰
Central Football (W)
Finished
۰۲:۳۰
  World Friendly Club Matches
Almere City
۱
۱
FC Twente
Finished
۱۶:۰۰
OFI FC
۱
۱
RSC Anderlecht
inprogress
۲۰:۳۰
Fenerbahce SK
۲
۱
Villarreal CF
Finished
۱۹:۳۰
Galatasaray SK
۰
۱
Rayo Vallecano
Finished
۱۶:۳۰
AFC Ajax
۰
۲
Blackburn Rovers
Finished
۱۳:۳۰
KV Oostende
۱
۰
FC Zwolle
Finished
۱۴:۳۰
Lausanne-Sports
۰
۱
FC Basel
Finished
۱۷:۰۰
Trinec
۱
۱
MFK Vitkovice
Finished
۱۲:۴۵
Motorlet Praha
۲
۳
Jablonec B
Finished
۱۳:۰۰
Pas Giannina
۱
۰
Panetolikos FC
Finished
۱۸:۳۰
SSA Korona Kolporter Kielce
۴
۰
Gornik Leczna
Finished
۱۴:۳۰
Dundee United FC
۰
۲
Swansea City
Finished
۱۵:۳۰
MKS Cracovia Krakow
۴
۱
Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۴:۳۰
FC Dordrecht
۱
۲
Telstar
Finished
۱۴:۳۰
Rekord Bielsko-Biala
۱
۲
GKS Jastrzebie
Finished
۱۳:۰۰
SK Sturm Graz
۱
۰
Union Deportiva Almeria
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal League Cup, Group D
Casa Pia Atletico
۰
۱
SC Braga
inprogress
۲۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division Women
CS Herediano (W)
۱
۲
Alajuelense (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Germany Regionalliga West
Wuppertaler SV Borussia
۴
۲
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Duren
۱
۱
TSV Alemannia Aachen
Finished
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
۱
۲
SV Lippstadt 08
Finished
۱۶:۳۰
SC Rot-Weiss Oberhausen
۱
۰
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۶:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۰
۰
FC Bocholt 1900
Finished
۱۶:۳۰
SC Preussen Munster
۲
۰
SC Wiedenbruck
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Kaan-Marienborn
۲
۱
SV Straelen
Finished
۱۶:۳۰
  Japan WE League Women
JEF United Ichihara Chiba (W)
۱
۱
Albirex Niigata (W)
Finished
۰۷:۳۰
Omiya Ardija Ventus (W)
۰
۳
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۰۸:۳۰
Nojima Stella KS (W)
۱
۲
Mynavi Sendai Ladies (W)
Finished
۰۸:۳۰
  India I-League
Rajasthan United
۱
۰
Neroca FC
Finished
۱۲:۰۰
  Belgium Super League Women
Eendracht Aalst (W)
۰
۲
Anderlecht (W)
Finished
۱۸:۰۰
Genk (W)
۲
۰
Zulte-Waregem (W)
Finished
۱۶:۰۰
Club Brugge (W)
۲
۲
KV Mechelen (W)
Finished
۱۸:۴۵
  Croatia 1. HNL U19
NK Dugopolje U19
۱
۴
HNK Gorica U19
Finished
۱۱:۳۰
Nk Rudes U19
۰
۰
NK Radnik Sesvete U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Lokomotiva Zagreb U19
۱
۲
HNK Rijeka U19
Finished
۱۵:۳۰
NK Varazdin U19
۲
۰
NK Mladost Zdralovi U19
Finished
۱۳:۳۰
HNK Cibalia U19
۲
۲
HNK Sibenik U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Istra 1961 U19
۱
۳
NK Slaven Koprivnica U19
Finished
۱۶:۳۰
HNK Hajduk Split U19
۴
۱
NK Inter Zapresic U19
Finished
۱۷:۰۰
  Turkey 1. Lig
Sakaryaspor
۲
۰
Erzurum BB
Finished
۱۹:۳۰
Samsunspor
۵
۰
Denizlispor
Finished
۱۶:۳۰
Bodrumspor
۲
۰
Genclerbirligi SK
Finished
۱۴:۰۰
Bandirmaspor
۱
۰
Altinordu SK
Finished
۱۴:۰۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dinamo Batumi
۲
۲
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۳:۰۰
Saburtalo
۰
۱
FC Telavi
Finished
۱۳:۰۰
Dinamo Tbilisi
۲
۱
FC Gagra
Finished
۱۳:۰۰
FC Sioni Bolnisi
۵
۲
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۳:۰۰
FC Dila Gori
۳
۰
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
۱۵:۳۰
  Hong Kong Premier League
Southern District Rsa
۳
۱
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Coleraine FC
۲
۰
Dungannon Swifts
Finished
۱۸:۳۰
Crusaders FC
۳
۲
Glentoran FC
Finished
۱۸:۳۰
Ballymena United FC
۴
۱
Cliftonville FC
Finished
۱۸:۳۰
Linfield FC
۳
۱
Carrick Rangers
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
CF Estrella
۰
۱
Tenerife B
Finished
۰۰:۳۰
CD Santa Ursula
۲
۱
UD Villa de Santa Brigida
inprogress
۲۰:۰۰
Arucas CF
۱
۰
CD La Cuadra-Union Puerto
Finished
۱۴:۳۰
Union Sur Yaiza
۰
۱
UD San Fernando
inprogress
۲۱:۰۰
Panaderia Pulido
۲
۱
CD Mensajero
Finished
۱۵:۳۰
UD Ibarra
۱
۴
Lanzarote
Finished
۱۵:۳۰
UD Tamaraceite
۰
۰
Marino
Finished
۱۶:۰۰
  Hong Kong Sapling Cup
Hong Kong FC
۱
۲
LEE Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
  Algeria Division 1
JS Kabylie
۱
۱
Paradou AC
inprogress
۲۰:۳۰
USM Alger
۱
۱
ES Setif
Finished
۱۷:۳۰
JS Saoura
۳
۱
CS Constantine
Finished
۱۹:۳۰
CR Belouizdad
۰
۰
MC Alger
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga II
Viitorul Selimbar
۰
۳
ACS Dumbravita
Finished
۱۲:۳۰
ASU Politehnica Timisoara
۲
۱
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۲:۳۰
Otelul Galati
۳
۰
Metaloglobus Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۱
۱
CSM Slatina
Finished
۱۲:۳۰
FC Brasov
۰
۲
FC Dinamo Bucuresti
Finished
۱۴:۴۵
Unirea Dej
۱
۱
CS Minaur Baia Mare
Finished
۱۲:۳۰
Viitorul Targu Jiu
۳
۱
CS Ripensia Timisoara
Finished
۱۲:۳۰
AFC Unirea Constanta
۱
۲
CSMS Iasi
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Valencia CF B
۲
۲
CD Teruel
Finished
۱۹:۳۰
  Belgium First Division B
RWD Molenbeek
-
-
Club NXT
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Royal Excelsior Virton
۰
۱
Lommel United
Finished
۱۸:۳۰
  Algeria U19 League
RC Relizane U19
۰
۲
ES Setif U19
Finished
۱۱:۳۰
ASM Oran U19
۱
۳
JSM Tiaret U19
Finished
۱۱:۳۰
Olympique Medea U19
۲
۲
MC Alger U19
Finished
۱۱:۳۰
WA Tlemcen U19
۱
۳
GC Mascara U19
Finished
۱۱:۳۰
JS Kabylie U19
۲
۱
ES Ben Aknoun U19
Finished
۱۱:۳۰
  Germany Bundesliga U19
RB Leipzig U19
۰
۴
Hamburger SV U19
Finished
۱۳:۳۰
SC Freiburg U19
۳
۱
1. FC Heidenheim U19
Finished
۱۳:۳۰
Bayer Leverkusen U19
۱
۱
Viktoria Koln U19
Finished
۱۳:۳۰
VfL Bochum U19
۱
۱
Rot-Weiss Oberhausen U19
Finished
۱۳:۳۰
Hansa Rostock U19
۱
۴
Dynamo Dresden U19
Finished
۱۳:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۴
۱
Viktoria Berlin U19
Finished
۱۴:۰۰
Berliner AK 07 U19
۲
۱
Energie Cottbus U19
Finished
۱۴:۳۰
VfB 03 Hilden U19
۴
۲
Bonner SC U19
Finished
۱۵:۳۰
Bayern Munich U19
۰
۰
FC Ingolstadt 04 U19
inprogress
۱۵:۳۰
SC Verl U19
۲
۲
Rot Weiss Essen U19
Finished
۱۵:۳۰
TSV 1860 Munich U19
۳
۰
SSV Reutlingen U19
Finished
۱۶:۳۰
Karlsruher SC U19
۰
۰
Nurnberg U19
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Championship
Queen's Park
۴
۰
Hamilton Academicals FC
Finished
۱۸:۳۰
Ayr United
۲
۰
Raith Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Arbroath
۱
۱
Greenock Morton
Finished
۱۸:۳۰
Cove Rangers
۱
۱
Partick Thistle
Finished
۱۸:۳۰
Inverness Caledonian Thistle
۰
۱
Dundee FC
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Alcorcon
۰
۱
CF Fuenlabrada
inprogress
۲۰:۳۰
Real Madrid B
۱
۰
Cultural Leonesa
inprogress
۲۰:۳۰
Deportivo La Coruna
۰
۰
Cordoba
inprogress
۲۱:۳۰
Merida
۱
۲
Rayo Majadahonda
inprogress
۲۰:۳۰
Unionistas de Salamanca CF
۰
۰
CD Badajoz
inprogress
۲۰:۳۰
  Italy Serie C, Group B
Unione Sportiva Fermana
۰
۳
AC Reggiana 1919
Finished
۲۰:۰۰
Cesena FC
۳
۲
San Donato Tavarnelle
inprogress
۲۰:۰۰
ACD Virtus Entella
۱
۱
Lucchese Libertas
Finished
۲۰:۰۰
Olbia Calcio
۱
۱
Recanatese
Finished
۲۰:۰۰
Carrarese
۰
۱
ASD Torres
Finished
۱۷:۰۰
Gubbio
۲
۰
Siena 1904
Finished
۱۷:۰۰
Aquila 1902 Montevarchi
۱
۲
US Pontedera 1912
Finished
۱۷:۰۰
AC Ancona
۳
۰
US Alessandria 1912
Finished
۱۷:۰۰
Fiorenzuola
۲
۱
Rimini Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Imolese Calcio
۰
۰
Vis Pesaro 1898
Finished
۱۷:۰۰
  France Division 1 Women
Stade Reims (W)
۳
۱
Le Havre (W)
Finished
۱۷:۰۰
FC Girondins de Bordeaux (W)
۳
۱
Rodez AF (W)
Finished
۱۷:۰۰
EA Guingamp (W)
۳
۱
Soyaux Asj (W)
Finished
۱۷:۰۰
Olympique Lyonnais (W)
۸
۰
Dijon FC (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Tanzania Premier League
Coastal Union
۰
۳
Simba SC
Finished
۱۶:۳۰
Dodoma
۲
۱
Ruvu Shooting
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Bundesliga Women
VfL Wolfsburg (W)
۵
۰
Eintracht Frankfurt (W)
Finished
۱۵:۳۰
SC Freiburg (W)
۴
۱
MSV Duisburg (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Adana Demirspor U19
۱
۴
Galatasaray U19
Finished
۱۲:۳۰
Ankaraspor U19
۰
۰
Fenerbahce SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas JK U19
۲
۰
Sivasspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Pendikspor U19
۱
۰
Sakaryaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Umraniyespor U19
۱
۱
Antalyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Afjet Afyonspor U19
۰
۰
Manisa U19
inprogress
۱۲:۳۰
Adanaspor FK U19
۱
۰
Bandirmaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Alanyaspor U19
۳
۰
Fatih Karagumruk U19
Finished
۱۲:۳۰
Genclerbirligi U19
۱
۲
Denizlispor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bursaspor U19
۳
۰
Boluspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Goztepe SK U19
۱
۵
Istanbulspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Keciorengucu U19
۱
۰
Altay U19
Finished
۱۲:۳۰
Yeni Malatyaspor U19
۰
۱
Altinordu SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Erokspor U19
۱
۰
Kocaelispor U19
Finished
۱۲:۳۰
MKE Ankaragucu U19
۵
۱
Istanbul Basaksehir FK U19
Finished
۱۴:۳۰
Trabzonspor U19
۲
۱
Giresunspor U19
Finished
۱۵:۰۰
Hatayspor U19
۰
۰
Kayserispor U19
inprogress
۱۲:۳۰
  Thailand Thai League 2
Ranong United
۱
۱
Samut Prakan City FC
Finished
۱۴:۰۰
Ayutthaya United FC
۰
۳
Customs United FC
Finished
۱۴:۳۰
Trat FC
۰
۱
Nakhon Pathom United
Finished
۱۴:۳۰
Raj Pracha
۳
۰
Krabi FC
Finished
۱۵:۰۰
Chainat FC Hornbill
۲
۳
Uthai Thani FC
Finished
۱۵:۳۰
  England Championship
Sunderland
۳
۰
Millwall
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Jove Espanol
۲
۳
Patacona FC
inprogress
۲۰:۰۰
CD Roda
۲
۰
Rayo Ibense
Finished
۱۸:۳۰
CD Acero
۰
۰
CF Gandia
inprogress
۲۰:۰۰
  Luxembourg National Division
Mondercange
۰
۱
UN 97 Kaerjeng
inprogress
۲۰:۳۰
Etzella Ettelbruck
۰
۱
Racing FC Union Letzebuerg
Finished
۱۸:۳۰
  Algeria U21 League 1
CR Belouizdad U21
۱
۱
CS Constantine U21
Finished
۱۲:۳۰
JS Saoura U21
۰
۰
Chelghoum Laid U21
Finished
۱۲:۳۰
RC Arba U21
۰
۱
USM Khenchela U21
Finished
۱۷:۳۰
ASO Chlef U21
۲
۳
MC El Bayadh U21
Finished
۱۷:۳۰
ES Setif U21
۲
۱
MC Oran U21
Finished
۱۷:۳۰
MC Alger U21
۰
۰
Paradou AC U21
Finished
۱۷:۳۰
NC Magra U21
۰
۱
USM Alger U21
Finished
۱۷:۳۰
  Malta Premier League
Floriana FC
۱
۱
Marsaxlokk
Finished
۱۶:۴۵
Sirens FC
۰
۱
Hibernians Paola FC
Finished
۱۴:۳۰
Gzira United FC
۰
۱
FC Balzan
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Cd Tarancon
۱
۱
Calvo Sotelo Puertollano
Finished
۱۹:۳۰
Villarrubia CF
۱
۱
Azuqueca
Finished
۱۹:۳۰
Illescas
۱
۰
CD Torrijos
Finished
۱۸:۳۰
Manchego Ciudad Real CF
۵
۰
La Solana
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
UD Collerense
۱
۱
CF Soller
inprogress
۲۰:۰۰
Constancia
۱
۱
Poblense
Finished
۱۸:۱۵
CE Mercadal
۶
۱
SD Portmany
Finished
۱۸:۳۰
CD Llosetense
۰
۰
FC Inter Manacor
Finished
۱۸:۳۰
CD Manacor
۱
۲
Santanyi
Finished
۱۹:۰۰
  France National 2, Group D
Stade Bordelais
۰
۱
SO Romorantinais
inprogress
۲۱:۳۰
FC Nantes B
۰
۰
FC Lorient 2
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
SD Beasain
۰
۱
Real Sociedad C
inprogress
۲۰:۳۰
UD Logrones B
۰
۳
Deportivo Alaves B
Finished
۱۸:۳۰
Utebo
۲
۲
Mutilvera
inprogress
۲۰:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Ankara Demirspor
۰
۱
Kastamonuspor
Finished
۱۴:۳۰
Serik Belediyespor
۴
۱
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۴:۳۰
1928 Bucaspor
۰
۱
Vanspor FK
Finished
۱۴:۳۰
Kocaelispor
۴
۰
Etimesgut Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Sariyer GK
۲
۱
Iskenderun
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Bursaspor
۰
۲
Sanliurfaspor
Finished
۱۴:۳۰
  Greece U19 Super League
Panaitolikos U19
۱
۲
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۳:۳۰
OFI Crete U19
۱
۲
Panathinaikos U19
Finished
۱۳:۰۰
PAOK Salonika U19
۱
۰
Atromitos U19
Finished
۱۴:۳۰
Asteras Tripolis U19
۱
۲
Olympiacos FC U19
Finished
۱۳:۳۰
PAS Giannina U19
۴
۲
Lamia U19
Finished
۱۶:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC Slavia Sofia
۲
۱
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۳:۳۰
PFC Cherno More Varna
۳
۱
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
Finished
۱۶:۳۰
  Malta Challenge League
Vittoriosa Stars
۳
۰
Mtarfa
inprogress
۲۰:۳۰
Mqabba FC
۱
۱
Lija Athletic
inprogress
۲۰:۳۰
St Andrews FC
۳
۲
Fgura United FC
Finished
۱۶:۴۵
San Gwann FC
۱
۱
Melita FC
Finished
۱۶:۴۵
Attard
۱
۳
Naxxar Lions FC
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Urduliz FT
۳
۲
CD Padura
inprogress
۲۰:۴۵
SD Deusto
۲
۰
Aurrera de Vitoria
inprogress
۲۰:۱۵
San Ignacio
۳
۰
Pasaia KE
Finished
۱۸:۳۰
Touring Ke
۱
۱
Aurrera de Ondarroa
Finished
۱۹:۰۰
CD Basconia
۲
۱
SD Leioa
Finished
۱۹:۳۰
Lagun Onak
۲
۰
Anaitasuna
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Damm U19
۰
۰
CE Europa U19
inprogress
۲۱:۰۰
Barcelona U19
۲
۰
Espanyol U19
Finished
۱۴:۳۰
Girona U19
۲
۰
Fundacio Esportiva Grama U19
Finished
۱۵:۰۰
  Ivory Coast Ligue 1
Stella Club d Adjame
۰
۰
Lys Sassandra
inprogress
۲۱:۱۵
Denguele Sports D'Odienne
۰
۱
Racing Club d'Abidjan
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Puente Genil
۲
۱
Conil CF
inprogress
۲۱:۰۰
Coria CF
۲
۰
AD Ceuta FC B
inprogress
۲۰:۳۰
Club Atletico Espeleno
۰
۰
CD Ciudad de Lucena
Finished
۱۹:۳۰
CD Pozoblanco
۴
۲
Cartaya
Finished
۱۹:۳۰
  England Isthmian League Premier
Haringey Borough
۱
۲
Lewes FC
Finished
۱۸:۳۰
Carshalton Athletic FC
۵
۲
Potters Bar Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Enfield Town
۰
۱
Bishop's Stortford
Finished
۱۶:۰۰
Bognor Regis Town FC
۰
۰
Hastings United FC
Finished
۱۸:۳۰
Canvey Island FC
۳
۰
Folkestone Invicta FC
Finished
۱۸:۳۰
Corinthian Casuals
۲
۱
Brightlingsea Regent
Finished
۱۸:۳۰
Horsham FC
۲
۲
Aveley
Finished
۱۶:۳۰
Kingstonian FC
۰
۱
Cray Wanderers FC
Finished
۱۶:۳۰
Bowers & Pitsea
۰
۲
AFC Hornchurch
Finished
۱۷:۳۰
Herne Bay
۱
۱
Wingate & Finchley FC
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
GS Apollon Smyrnis
۱
۰
Apollon Chania Kissamikos
Finished
۱۵:۱۵
Anagennisi Karditsas 1904
۱
۰
Niki Volou
Finished
۱۶:۳۰
PAE Egaleo
۰
۰
Olympiacos Piraeus B
Finished
۱۶:۳۰
Makedonikos Neapolis
۲
۰
Iraklis 1908 FC
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Sile Yildizspor
۱
۰
Derince Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Karsiyaka SK
۰
۰
Yeni Mersin Idmanyurdu
Finished
۱۴:۳۰
Yomraspor
۲
۲
Catalcaspor
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey Bayanlar Ligi Women
Gaziantep Asya Spor (W)
۲
۱
Horozkent SK (W)
Finished
۱۳:۳۰
Kayseri Kadin (W)
۰
۲
Pendik Camlikspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Kocaeli Bayan FK (W)
۰
۰
Ilkadim Belediyesi Yabancilar (W)
Finished
۱۲:۳۰
Fenerbahce (W)
۱
۱
Fomget GSK (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Algeria U21 League 2
Chaouia U21
۱
۱
MC El Eulma U21
Finished
۱۳:۳۰
AS Khroub U21
۰
۲
IRB Ouargla U21
Finished
۱۳:۳۰
IB Khemis El Khechna U21
۱
۱
JSM Skikda U21
Finished
۱۳:۳۰
Hamra Annaba U21
۸
۲
NRB Teleghma U21
Finished
۱۳:۳۰
CA Batna U21
۰
۰
MO Constantine U21
Finished
۱۳:۳۰
  Portugal Liga 3, Group A
SC Sao Joao Ver
۰
۱
Sporting Braga B
Finished
۱۴:۳۰
CDC Montalegre
۲
۰
Fafe
Finished
۱۸:۳۰
Vilaverdense FC
۳
۰
Cfc-Cf Canelas 2010
Finished
۱۸:۳۰
Felgueiras 1932
۳
۰
Vitoria Guimaraes B
Finished
۱۸:۳۰
  England National League North
Kings Lynn
۲
۱
Hereford FC
Finished
۱۶:۰۰
Brackley Town FC
۲
۱
Spennymoor Town
Finished
۱۶:۰۰
Chorley
۳
۰
Curzon Ashton
Finished
۱۸:۳۰
Southport FC
۱
۱
Scarborough Athletic
Finished
۱۶:۰۰
Buxton
۲
۳
Bradford Park Avenue
Finished
۱۶:۰۰
AFC Telford United
۲
۱
Banbury United FC
Finished
۱۶:۰۰
Gloucester City FC
۱
۲
AFC Fylde
Finished
۱۶:۰۰
Peterborough Sports
۱
۰
Farsley Celtic F.C.
Finished
۱۶:۰۰
Boston United FC
۳
۰
Leamington FC
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Niederrhein
TSV Meerbusch
۳
۲
FC Kray
Finished
۱۹:۳۰
Sportfreunde Baumberg
۱
۱
Sonsbeck
Finished
۱۸:۳۰
KFC Uerdingen 05
۱
۰
Ratinger Spvg
inprogress
۲۰:۳۰
TVD Velbert
۰
۲
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
CF Intercity
۰
۰
FC Barcelona B
inprogress
۲۰:۳۰
CD Calahorra
۰
۳
CD La Nucia
inprogress
۲۰:۳۰
Real Sociedad B
۰
۰
Osasuna B
inprogress
۲۰:۳۰
Eldense
۲
۱
UD Logrones
inprogress
۲۰:۳۰
SD Logrones
۰
۱
Castellon
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Club Rapido de Bouzas
-
-
Viveiro CF
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Alondras CF
۱
۱
RC Villalbes
Finished
۱۹:۰۰
Deportivo Fabril
۳
۱
CD Choco
Finished
۱۴:۳۰
Arzua
۱
۰
Gran Pena FC
Finished
۱۹:۳۰
CD Estradense
۳
۱
Silva SD
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
FSV Frankfurt
۱
۱
FC Homburg 08
Finished
۱۶:۳۰
VfR Wormatia Worms
۰
۱
FC Astoria Walldorf
Finished
۱۶:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II
۳
۱
Kickers Offenbach
Finished
۱۶:۳۰
1. FSV Mainz 05 II
۱
۱
TSV Steinbach
Finished
۱۶:۳۰
SGV Freiberg
۱
۳
TSG Balingen
Finished
۱۶:۳۰
Rot-Weiss Koblenz
۲
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۶:۳۰
Bahlinger SC 1929
۰
۰
SSV Ulm
Finished
۱۶:۳۰
SV Eintracht Trier
۰
۵
VfB Stuttgart II
Finished
۱۶:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۵
۰
VfR Aalen
Finished
۱۶:۳۰
  England Northern Premier League
Hyde United FC
۱
۰
Gainsborough Trinity
Finished
۱۷:۳۰
Stafford Rangers
۱
۲
Atherton Collieries
Finished
۱۸:۳۰
FC United of Manchester
۲
۰
Belper Town
Finished
۱۸:۳۰
Warrington Rylands
۰
۱
Nantwich Town
Finished
۱۶:۳۰
Liversedge
۰
۳
Whitby Town
Finished
۱۶:۳۰
South Shields
۳
۳
Ashton United
Finished
۱۶:۳۰
Warrington Town
۱
۱
Stalybridge Celtic FC
Finished
۱۸:۳۰
Matlock Town
۲
۲
Radcliffe Borough
Finished
۱۸:۳۰
Guiseley
۱
۰
Morpeth Town
Finished
۱۶:۰۰
Lancaster City
۱
۳
Marine
Finished
۱۶:۰۰
Marske Utd FC
۱
۲
Bamber Bridge
Finished
۱۶:۳۰
  England Premier League Cup U21
Cardiff U21
۰
۱
Wolverhampton U21
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
Sant Andreu Barcelona
۳
۱
Girona FC B
inprogress
۲۰:۳۰
CE L'Hospitalet
۰
۱
CE Europa
inprogress
۲۰:۳۰
  England National League South
Oxford City FC
۲
۲
Dulwich Hamlet FC
Finished
۱۶:۰۰
Concord Rangers FC
۲
۱
Hemel Hempstead Town FC
Finished
۱۶:۰۰
Hungerford Town
۰
۱
Tonbridge Angels FC
Finished
۱۸:۳۰
Eastbourne Borough FC
۲
۱
Chippenham Town FC
Finished
۱۶:۰۰
Ebbsfleet United FC
۲
۰
Slough Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Farnborough FC
۲
۲
Hampton & Richmond Borough
Finished
۱۶:۰۰
Weymouth FC
۰
۰
Cheshunt FC
Finished
۱۸:۳۰
Chelmsford City
۱
۰
Dartford FC
Finished
۱۶:۰۰
Taunton Town
۰
۰
Braintree Town FC
Finished
۱۶:۰۰
Dover Athletic FC
۱
۱
St. Albans City
Finished
۱۶:۰۰
Havant & Waterloville FC
۱
۵
Worthing FC
Finished
۱۶:۰۰
  Czech Republic Tipsport Liga
FK MAS Taborsko
۲
۶
FC Slovan Liberec
Finished
۱۳:۰۰
Bohemians 1905
۳
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۵:۳۰
  Japan Empress's Cup Women
Cerezo Osaka Sakai (W)
۰
۰
Shizuoka Sangyo University (W)
Finished
۰۵:۰۰
  Italy Serie A Women
ASD Pomigliano (W)
۱
۰
Sampdoria (W)
Finished
۱۵:۰۰
Internazionale Milano (W)
۰
۲
Juventus FC (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Serbia U19 League
Cukaricki U19
۲
۳
FK Partizan Belgrade U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Brodarac U19
۲
۱
FK TSC Backa Topola U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Mladost Lucani U19
۵
۱
Crvena Zvezda U19
Finished
۱۶:۳۰
FK Novi Pazar U19
۳
۱
FK Radnicki Novi Belgrad U19
Finished
۱۵:۳۰
OFK Vrsac U19
۱
۱
FK Vojvodina U19
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Reggina U19
۰
۵
Pescara U19
Finished
۱۳:۳۰
Spezia U19
۲
۰
Perugia U19
Finished
۱۷:۰۰
Lazio U19
۴
۱
Ternana U19
Finished
۱۷:۰۰
Cremonese U19
۱
۲
Genoa U19
Finished
۱۷:۰۰
Monza U19
۰
۳
Como U19
Finished
۱۷:۰۰
Cosenza Calcio U19
۲
۱
Imolese U19
Finished
۱۳:۱۵
Crotone U19
۲
۲
Virtus Entella U19
Finished
۱۳:۳۰
Padova U19
۲
۲
Reggiana U19
Finished
۱۶:۳۰
Parma U19
۱
۱
Pordenone U19
Finished
۱۷:۰۰
LR Vicenza U19
۲
۲
Brescia U19
Finished
۱۷:۰۰
Spal U19
۰
۰
Alessandria U19
Finished
۱۷:۳۰
AC Pisa U19
۳
۰
Viterbese Castrense U19
Finished
۱۷:۰۰
Benevento Calcio U19
۲
۰
SS Monopoli 1966 U19
Finished
۱۷:۰۰
Albinoleffe U19
۳
۱
Venezia FC U19
Finished
۱۷:۰۰
Ascoli U19
۳
۲
US Salernitana U19
Finished
۱۷:۰۰
  Cambodia Premier League
Preah Khan Reach Svay Rieng
۰
۱
Visakha FC
Finished
۱۵:۰۰
Phnom Penh Crown
۵
۰
Boeung Ket FC
Finished
۱۵:۰۰
  Portugal Liga 3, Group B
Caldas
۰
۲
Sporting CP B
Finished
۱۶:۳۰
Vitoria Setubal
۰
۰
Amora FC
Finished
۱۸:۳۰
Fontinhas
۰
۱
Oliveira Hospital
Finished
۱۸:۳۰
  Algeria Ligue 2
CA Batna
۰
۱
MO Constantine
Finished
۱۷:۳۰
AS Khroub
۱
۰
RB Ouargla
Finished
۱۷:۳۰
IB Khemis El Khechna
۳
۰
JSM Skikda
Finished
۱۷:۳۰
Hamra Annaba
۰
۳
NRB Telaghema
Finished
۱۷:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۱
۱
JS Bordj Menaiel
Finished
۱۷:۳۰
US Chaouia
۱
۱
MC El Eulma
Finished
۱۷:۳۰
US Souf
-
-
USM El Harrach
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
CA Ouriense (W)
۰
۳
SL Benfica (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland League One
Falkirk FC
۱
۱
Airdrieonians FC
Finished
۱۸:۳۰
Clyde FC
۰
۲
FC Edinburgh
Finished
۱۸:۳۰
Kelty Hearts
۳
۰
Peterhead
Finished
۱۸:۳۰
Montrose
۰
۰
Alloa Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Dunfermline
۱
۱
Queen of the South
Finished
۱۸:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Malacateco
۰
۰
CSD Municipal
inprogress
۲۱:۳۰
  Portugal U19 Championship
Anadia FC U19
۱
۲
Famalicao U19
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes U19
۲
۲
Gil Vicente U19
Finished
۱۸:۳۰
Torreense U19
۱
۱
Sporting Lisbon U19
Finished
۱۸:۳۰
Sousense U19
۰
۱
Penafiel U19
Finished
۱۸:۳۰
SC Pombal U19
۰
۰
AC Marinhense U19
Finished
۱۸:۳۰
Feirense U19
۰
۰
Leixoes U19
Finished
۱۸:۳۰
Padroense U19
۰
۲
Valadares Gaia FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Marinhas FC U19
۱
۱
Merelinense U19
Finished
۱۸:۳۰
Academico Viseu U19
۱
۱
Sporting Covilha U19
Finished
۱۸:۳۰
Varzim U19
۴
۰
SC Mirandela U19
Finished
۱۸:۳۰
SC Espinho U19
۰
۰
Lusitania Lourosa U19
Finished
۱۸:۳۰
Alverca U19
۲
۱
Nacional Madeira U19
Finished
۱۸:۳۰
Trofense U19
۰
۱
Chaves U19
Finished
۱۸:۳۰
GD Fabril U19
-
-
SC Farense U19
Finished
۱۸:۳۰
UD Oliveirense U19
۰
۰
Clube Condeixa U19
Finished
۱۸:۳۰
AD Limianos U19
۲
۴
Amarante U19
Finished
۱۸:۳۰
  Israel State Cup
Maccabi Neve Shaanan Eldad
۰
۰
Ihud Bnei Kfar Kara
inprogress
۲۱:۳۰
  France National 2, Group B
Reims II
۰
۴
SAS Epinal
Finished
۱۹:۳۰
Metz II
۰
۰
Furiani Agliani
inprogress
۲۰:۳۰
Fleury Merogis
۱
۱
Racing Besancon
inprogress
۲۰:۳۰
Haguenau
۲
۰
Colmar
Finished
۱۸:۳۰
ASM Belfort
۲
۰
Sainte Genevieve Sports
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
SV 1898 Unter Flockenbach
۳
۱
SC Viktoria Griesheim
Finished
۱۹:۳۰
Giessen
۶
۱
SV Neuhof
Finished
۱۶:۳۰
FC Hanau 93
-
-
Adler Weidenhausen
Finished
۱۷:۰۰
Türk Gucu Friedberg
۳
۲
SC Waldgirmes
Finished
۱۷:۰۰
Hadamar
۰
۴
FSV Fernwald
Finished
۱۶:۳۰
  Gibraltar National League
St. Josephs FC
۲
۱
Lynx FC
Finished
۱۸:۳۰
Europa FC
۴
۰
College 1975
inprogress
۲۱:۰۰
  England League Two
Mansfield Town
۲
۱
Colchester United
Finished
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۱
۰
Grimsby Town
Finished
۱۶:۰۰
Carlisle United
۱
۱
Sutton United FC
Finished
۱۶:۳۰
Northampton Town
۰
۰
Tranmere Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Crawley Town
۲
۰
Swindon Town
Finished
۱۸:۳۰
Gillingham
۰
۳
Salford City
Finished
۱۶:۰۰
Leyton Orient
۳
۰
Bradford City
Finished
۱۶:۰۰
Rochdale
۱
۴
Harrogate Town
Finished
۱۸:۳۰
Hartlepool United
۰
۵
Stockport
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland Super League Women
Luzern (W)
۰
۳
FC St. Gallen Staad (W)
Finished
۱۸:۳۰
Young Boys Berna (W)
۲
۲
FC Basel (W)
Finished
۱۸:۳۰
FC Rapperswil-Jona (W)
-
-
FC Zurich (W)
Finished
۱۸:۳۰
Yverdon (W)
۰
۲
Servette Chenois (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Real Oviedo II
۲
۰
Polvorin FC
Finished
۱۸:۳۰
Real Valladolid B
۴
۱
Marino de Luanco
Finished
۱۹:۰۰
CD Laredo
۰
۲
SD Rayo Cantabria
inprogress
۲۰:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
Noordwijk
۱
۱
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۶:۰۰
SV Spakenburg
۲
۱
Katwijk
Finished
۱۶:۳۰
FC Lisse
۲
۱
Koninklijke HFC
Finished
۱۵:۳۰
Volendam Reserves
۲
۶
HHC Hardenberg
Finished
۱۶:۳۰
Quick Boys
۲
۱
IJsselmeervogels
Finished
۱۷:۳۰
Excelsior Maassluis
۱
۴
Amsterdam FC
Finished
۱۶:۳۰
Scheveningen
۱
۰
Tielse EC
Finished
۱۶:۳۰
Kozakken Boys
۴
۱
Jong Sparta Rotterdam
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Atletico San Pedro
۲
۱
Atletico San Bernardo
Finished
۰۴:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Atletico Porcuna CF
۱
۰
CD Huetor Vega
inprogress
۲۱:۰۰
Huetor Tajar
۲
۱
FC Malaga City
inprogress
۲۰:۳۰
Real Jaen CF
۳
۰
CD Huracan Melilla
inprogress
۲۱:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
Stade Lavallois Mayenne FC U19
۱
۰
Nantes U19
inprogress
۲۰:۳۰
  Morocco Botola 2
AS Sale
۲
۲
Ittifaq Marrakech
Finished
۱۸:۳۰
CA Youssoufia Berrechid
۰
۱
Olympique Dcheira
Finished
۱۸:۳۰
Chabab Atlas Khenifra
۱
۱
Stade Marocain
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
HSC Hannover
۱
۴
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۶:۳۰
U.L.M. Wolfsburg
۱
۱
MTV Gifhorn
Finished
۱۶:۳۰
  Northern Ireland Championship 1
Loughgall
۱
۱
Ballinamallard United
Finished
۱۸:۳۰
Knockbreda Parish
۱
۱
Ballyclare
Finished
۱۷:۳۰
Newington FC
۰
۱
Warrenpoint Town
Finished
۱۷:۳۰
FC Ards
۱
۱
Institute FC Londonderry
Finished
۱۸:۳۰
Dergview
۲
۳
Harland and Wolff Welders
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
۴
۱
Arminia Ludwigshafen
Finished
۱۸:۰۰
Ahrweiler BC
۴
۰
Kirchberg 1909
inprogress
۲۰:۳۰
TuS Mechtersheim
۳
۰
SV 07 Elversberg II
Finished
۱۸:۰۰
SV 1919 Mainz Gonsenheim
۱
۲
TUS Koblenz
Finished
۱۶:۳۰
SV Auersmacher
۱
۱
1.FC Kaiserslautern II
Finished
۱۶:۳۰
TSV Schott Mainz
۱
۰
FC Karbach
Finished
۱۶:۳۰
SV Morlautern
۱
۴
FV Dudenhofen
Finished
۱۸:۰۰
Alemannia Waldalgesheim
۰
۰
TSG Pfeddersheim
Finished
۱۸:۰۰
FSV Jagersburg
۳
۱
FC Hertha Wiesbach
Finished
۱۸:۰۰
  San Marino Campionato
Fiorita
۴
۰
SC Faetano
Finished
۱۷:۳۰
SP Cailungo
۴
۱
SS Murata
Finished
۱۷:۳۰
SS Virtus
۰
۰
SS Cosmos
Finished
۱۷:۳۰
Domagnano
۱
۱
AC Libertas
Finished
۱۷:۳۰
  Montenegro First League
FK Mornar Bar
۱
۲
FK Buducnost Podgorica
Finished
۱۵:۳۰
FK Arsenal Tivat
۲
۲
FK Sutjeska Niksic
Finished
۱۶:۰۰
OFK Petrovac
۱
۰
Fk Iskra Danilovgrad
Finished
۱۵:۳۰
FK Jezero Plav
۰
۰
FK Decic Tuzi
Finished
۱۵:۳۰
FK Jedinstvo Bijelo Polje
۰
۰
FK Rudar Plevlja
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Kolding IF (W)
۱
۲
Koge (W)
Finished
۱۶:۰۰
Fortuna Hjorring (W)
۱
۰
Sundby (W)
Finished
۱۶:۰۰
AGF Aarhus (W)
۱
۲
FC Nordsjaelland (W)
Finished
۱۶:۰۰
Fc Thy-Thisted (W)
۱
۲
Brondby (W)
Finished
۱۶:۰۰
  England Southern League Premier Division Central
Hednesford Town
۲
۰
Stratford Town
Finished
۱۶:۰۰
Tamworth FC
۲
۲
Bedford Town FC
Finished
۱۶:۰۰
Barwell FC
۳
۱
Nuneaton Town FC
Finished
۱۶:۰۰
Redditch United FC
۱
۴
Ilkeston FC
Finished
۱۶:۰۰
Stourbridge FC
۰
۰
Needham Market
Finished
۱۸:۳۰
Bromsgrove Sporting
۰
۱
Rushall Olympic
Finished
۱۶:۰۰
Kings Langley FC
۰
۱
St Ives Town
Finished
۱۶:۰۰
Royston Town
۱
۱
Coalville Town FC
Finished
۱۶:۰۰
Basford Utd
۰
۲
Hitchin Town FC
Finished
۱۶:۰۰
AFC Rushden And Diamonds
۰
۲
Alvechurch
Finished
۱۶:۰۰
Mickleover Sports
۲
۲
Leiston Football Club
Finished
۱۶:۰۰
  England Southern League Premier Division South
Merthyr Town
۳
۲
Beaconsfield Town
Finished
۱۶:۰۰
Truro City FC
۲
۱
Harrow Borough FC
Finished
۱۸:۳۰
Metropolitan Police FC
۰
۱
Yate Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Hayes & Yeading FC
۴
۰
Winchester City
Finished
۱۸:۳۰
Salisbury FC
۳
۳
Hendon FC
Finished
۱۶:۳۰
Gosport Borough FC
۲
۱
Tiverton Town FC
Finished
۱۶:۰۰
Hanwell Town
۱
۰
Plymouth Parkway
Finished
۱۷:۰۰
Dorchester Town FC
۱
۳
Chesham United FC
Finished
۱۸:۳۰
Weston-super-Mare FC
۴
۰
Hartley Wintney
Finished
۱۶:۰۰
North Leigh FC
۰
۴
Poole Town F.C
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Regionalliga North
Hannover 96 II
۳
۱
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۵:۳۰
Hamburger SV II
۲
۱
TSV Havelse
Finished
۱۵:۳۰
  Hong Kong Premier League Women
Citizen AA (W)
۰
۲
Kitchee (W)
Finished
۱۴:۳۰
Chelsea SS HK (W)
۲
۱
Wofoo Tai Po (W)
Finished
۱۶:۳۰
Shatin (W)
۳
۲
Hong Kong FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Kenya Premier League
Kenya Police FC
۰
۱
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۳:۳۰
Nzoia Sugar United
۱
۰
Sofapaka
Finished
۱۵:۳۰
Ulinzi Stars
۱
۰
Posta Rangers FC
Finished
۱۶:۳۰
  England National League
York City FC
۱
۱
Wrexham
Finished
۱۶:۰۰
Woking FC
۳
۱
Maidstone Utd
Finished
۱۶:۰۰
Scunthorpe United
۱
۴
Notts County
Finished
۱۶:۰۰
Southend United
۲
۲
Altrincham
Finished
۱۶:۰۰
Eastleigh
۱
۰
Boreham Wood FC
Finished
۱۶:۰۰
Dagenham & Redbridge
۰
۱
Torquay United
Finished
۱۶:۰۰
Barnet
۲
۰
Wealdstone FC
Finished
۱۶:۰۰
Solihull Moors
۲
۱
Oldham Athletic
Finished
۱۶:۰۰
Halifax Town
۱
۰
Chesterfield
Finished
۱۶:۰۰
Gateshead
۰
۲
Aldershot Town FC
Finished
۱۶:۰۰
Bromley
۰
۰
Yeovil Town
Interrupted
۱۶:۰۰
Maidenhead United
۱
۱
Dorking Wanderers
Finished
۱۶:۰۰
  Hungary NB II
Diosgyor VTK
۱
۲
Haladas
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Ponferradina B
۲
۲
Numancia B
Finished
۱۸:۳۰
Unami Cp
۲
۱
CD Becerril
Finished
۱۸:۳۰
UD Santa Marta
۱
۲
Cultural Leonesa B
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Astorga CF
۰
۱
CD Mirandes B
Finished
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga Hamburg
FC Altona 93
۳
۰
Hamm United
Finished
۱۸:۰۰
Curslack-Neuengamme
۰
۳
FC Tuerkiye
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
SSG Bergisch Gladbach
۳
۰
Blau-Weiss Friesdorf
Finished
۱۷:۰۰
  Croatia 1. NL
BSK Bijelo Brdo
۲
۱
NK Jarun
Finished
۱۶:۰۰
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۰
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۶:۰۰
NK Dugopolje
۰
۰
Orijent 1919
Finished
۱۶:۰۰
  Lebanon Premier League
Tadamon Sour
۱
۲
Shabab AL Sahel
inprogress
۱۵:۴۵
Al Hikma Beirut
۰
۱
Al Akhaa Al Ahli
Finished
۱۶:۰۰
  Netherlands U21 League
De Graafschap U21
۱
۳
Feyenoord U21
Finished
۱۵:۳۰
ADO Den Haag U21
۰
۴
FC Groningen U21
Finished
۱۷:۳۰
Willem II Tilburg U21
۱
۱
PEC Zwolle U21
Finished
۱۷:۳۰
FC Emmen U21
۱
۸
Almere City FC U21
Finished
۱۷:۳۰
Be Quick 1887 U21
۲
۰
Koninklijke HFC U21
Finished
۱۶:۰۰
Cambuur Leeuwarden U21
۱
۰
Heerenveen U21
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
CS Tunari
۶
۲
FCSB II
Finished
۱۵:۳۰
CS Dinamo Bucuresti
۲
۲
CS Real Bradu
Finished
۱۵:۳۰
CSM Flacara Moreni
۱
۱
FC Pucioasa
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Leganes B
۱
۰
AD Alcorcon B
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Efeler 09 FK
۵
۱
Nigde Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Sevilla FC U19
۱
۰
San Felix U19
Finished
۱۴:۳۰
Malaga U19
۰
۱
Real Betis Balompie U19
Finished
۱۴:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro FC
۴
۰
Ugyen Academy FC
Finished
۱۲:۳۰
  Armenia Premier League
FC Noah Artsakh
۲
۰
Lernayin Artsakh FC
Finished
۱۳:۳۰
FC Van Charencavan
۰
۱
BKMA Yerevan
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
Goeppinger SV
۲
۰
SV Oberachern
Finished
۱۶:۳۰
SV Stuttgarter Kickers
۳
۰
FSV 08 Bissingen
Finished
۱۶:۳۰
Offenburger FV
۱
۲
ATSV Mutschelbach
Finished
۱۶:۳۰
Freiburger FC
۰
۰
FC Nottingen
Finished
۱۸:۳۰
FC Holzhausen
۰
۲
FC 1908 Villingen
Finished
۱۶:۳۰
Neckarsulm Sport Union
۱
۰
FSV Hollenbach
Finished
۱۶:۳۰
SSV Reutlingen 05
۰
۴
1. FC Pforzheim 1896
Finished
۱۶:۳۰
  Uganda 2nd Division
Kataka FC
۱
۱
Soroti FC
Finished
۱۶:۳۰
  Zambia Super League
Zanaco
۳
۲
FC MUZA
Finished
۱۶:۳۰
Nkwazi
۳
۰
Lumwana Radiants
Finished
۱۶:۳۰
Red Arrows
۰
۱
Green Eagles
Finished
۱۶:۳۰
Nchanga Rangers FC
۲
۱
Kansanshi Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Forest Rangers
۱
۰
NAPSA Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
Prison Leopards
۰
۱
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Chambishi FC
۰
۰
Kabwe Warriors
Finished
۱۶:۳۰
Nkana FC
۱
۰
Zesco United
Finished
۱۶:۳۰
  Saudi Arabia Division 2
Al-Jeel
۲
۲
Al-Rawdhah Club
Finished
۱۹:۲۵
Al Ansar Medina
۱
۰
Al Shaaib
inprogress
۲۰:۰۵
  Cyprus 2. Division
Anagennisi Deryneia
۰
۰
Ermis Aradippou
Finished
۱۶:۰۰
Digenis Ypsonas
۱
۳
PAEEK
Finished
۱۶:۰۰
Alki Oroklinis
۰
۰
Peyia 2014
Finished
۱۶:۰۰
Ayia Napa
۱
۲
PO Xylotympou 2006
Finished
۱۶:۰۰
MEAP Nisou
۱
۳
Othellos Athienou
Finished
۱۶:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Pevidem SC
۲
۰
Vila Mea
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
SV Babelsberg 03
۰
۱
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۶:۳۰
BFC Dynamo Berlin
۲
۱
VSG Altglienicke
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
SV Turkgucu Ataspor
۱
۰
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
TSV Buchbach
۱
۴
FC Augsburg II
Finished
۱۶:۳۰
Viktoria Aschaffenburg
۳
۲
Bayern Munich II
Finished
۱۶:۳۰
FV Illertissen
۳
۲
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۲
۰
Heimstetten
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 6
ACS Flacara Horezu
۳
۳
ACS Cozia Calimanesti
Finished
۱۵:۳۰
Petrolul Potcoava
۲
۰
CS Universitatea Craiova II
Finished
۱۵:۳۰
CSM Cetatea Turnu Măgurele
-
-
CSM Alexandria
Finished
۱۵:۳۰
  England League One
Milton Keynes Dons FC
۱
۱
Burton Albion
Finished
۱۶:۰۰
Derby County
۰
۰
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۶:۰۰
Shrewsbury Town
۲
۰
Lincoln City
Finished
۱۶:۰۰
Forest Green Rovers
۲
۱
Cambridge United
Finished
۱۶:۳۰
Accrington Stanley
۱
۱
Oxford United
Finished
۱۸:۳۰
  India Indian Super League
Chennaiyin FC
۱
۳
Hyderabad FC
Finished
۱۵:۳۰
Bengaluru FC
۰
۱
ATK Mohun Bagan AC
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Tenerife U19
۱
۲
Union Viera CF U19
Finished
۱۵:۳۰
Puerto Cruz U19
۳
۲
CD Las Longueras U19
Finished
۱۴:۳۰
Calavera CF U19
۱
۰
CD Polillas Ceuta U19
Finished
۱۵:۳۰
Hercules U19
۱
۱
Albacete U19
Finished
۱۸:۳۰
Elche U19
۱
۰
Toledo U19
Finished
۱۸:۰۰
FC Cartagena U19
۲
۰
UD Alzira U19
Finished
۱۸:۳۰
CD Badajoz U19
۱
۰
CF Rayo Majadahonda U19
Finished
۱۸:۳۰
Marbella FC U19
۴
۱
San Roque Balompie U19
inprogress
۲۰:۰۰
  Montenegro 2. CFL
Igalo
۳
۱
OFK Niksic
Finished
۱۵:۳۰
FK Kom Podgorica
۰
۰
FK Bokelj Kotor
Finished
۱۵:۳۰
Mladost DG
۰
۴
FK Zeta Golubovci
Finished
۱۵:۳۰
  France National 2, Group C
Aubagne
۲
۲
Jura Sud Foot
Finished
۱۸:۳۰
US Marignane
۰
۰
Olympique Ales
inprogress
۲۰:۳۰
Lyon Duchere
۱
۱
Auxerre II
inprogress
۲۰:۳۰
Etoile FC Frejus Saint-Raphael
۱
۰
RC Grasse
inprogress
۲۰:۳۰
  Mali Premiere Division
AS Korofina
۰
۰
FC Binga
inprogress
۲۱:۳۰
Black Stars
۱
۰
Olympique Bamako
Finished
۱۹:۳۰
  France National 2, Group A
Rouen
۲
۱
Racing Club de France
inprogress
۲۰:۳۰
Guingamp II
۱
۱
Chateaubriant
inprogress
۲۰:۳۰
Blois Foot 41
۱
۰
Evreux
inprogress
۲۰:۳۰
Rennes II
۲
۲
FC Chartres
Finished
۱۸:۳۰
Poissy
۱
۱
Vannes
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
UDC Txantrea
۱
۲
CD Pamplona
Finished
۱۹:۳۰
Avance Ezcabarte
۳
۳
CD Azkoyen
Finished
۱۸:۱۵
CD Beti Onak
۱
۰
Oberena
Finished
۱۸:۳۰
SD Lagunak
۰
۰
CD Cortes
Finished
۱۹:۳۰
CD Alesves
۰
۱
Valle de Egues
Finished
۱۸:۰۰
  Spain Primera Nacional Women
CD San Gabriel (W)
-
-
Huesca (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Real Union de Tenerife B (W)
۲
۴
CD Achaman (W)
Finished
۱۹:۳۰
Madrid CFF III (W)
۰
۱
CFF Olympia Las Rozas (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Scotland League Two
East Fife
۱
۳
Annan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Forfar Athletic
۱
۰
Albion Rovers FC
Finished
۱۸:۳۰
Stranraer
۳
۱
Stirling Albion
Finished
۱۸:۳۰
Bonnyrigg Rose
۱
۱
Dumbarton
Finished
۱۸:۳۰
Elgin City
۲
۱
Stenhousemuir
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Ligorna 1922
۱
۱
AC Bra
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Bremen
Blumenthaler SV
۳
۳
Geestemunde
Finished
۱۶:۰۰
Brinkumer SV
۲
۰
BTS Neustadt
Finished
۱۶:۳۰
TuSpo Surheide
۰
۰
Aumund-Vegesack
Finished
۱۸:۳۰
Ts Woltmershausen
۱
۱
KSV Vatan Sport Bremen
Finished
۱۶:۳۰
TuS Komet Arsten
۳
۴
OSC Bremerhaven
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
SC Weiche Flensburg 08 II
۲
۰
Oldenburger SV
Finished
۱۶:۰۰
Inter Turkspor Kiel
۲
۵
Eichede
Finished
۱۶:۳۰
FC Kilia Kiel
۷
۰
SV Frisia 03
Finished
۱۶:۳۰
Husumer SV
۰
۱
SV Todesfelde
Finished
۱۶:۳۰
TSB Flensburg
۳
۱
Union Neumuenster
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 3
CS Gloria Albesti
۱
۱
Recolta Gheorghe Doja
Finished
۱۵:۳۰
Amara
-
-
Inainte Modelu
Finished
۱۵:۳۰
FC Dunarea Calarasi
-
-
FC Agricola Borcea
Finished
۱۵:۳۰
CS Afumati
-
-
Gloria Baneasa
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 1
ACS Somuz Falticeni
۱
۳
Acs Bucovina Radauti
Finished
۱۵:۳۰
FC Ceahlaul Piatra Neamt
۲
۱
Stiinta Miroslava
Finished
۱۵:۳۰
Dante Botosani
۲
۱
Csikszereda Miercurea Ciuc II
Finished
۱۵:۳۰
Viitorul Darabani
-
-
Rapid Brodoc
Finished
۱۵:۳۰
CSM Bacau
-
-
ACS Foresta Suceava
Finished
۱۵:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
Stade de Reims U19
۰
۰
Gonfreville Esm U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Burkina Faso Premier League
Salitas
۱
۱
US Forces Armees
inprogress
۲۱:۱۵
  Mauritania Division 1
Chemal FC
۱
۰
ASC Snim
inprogress
۲۰:۳۰
  Togo Premier Division
Kakadl FC
۰
۰
Gomido
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
UD La Cruz Villanovense U19
۰
۳
AD Alcorcon U19
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
TUS Bovinghausen 04
۳
۱
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
Mestre
۲
۱
Montebelluna
Finished
۱۷:۰۰
AC Dolomiti Bellunesi
۲
۱
Clodiense
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone D
United Riccione
۱
۲
AC Prato
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Campionato Primavera 4
Siena U19
۲
۲
San Donato Tavarnelle U19
Finished
۱۷:۰۰
Trento U19
۳
۱
San Marino U19
Finished
۱۴:۰۰
Triestina U19
۱
۲
Mantova U19
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
Breno
۰
۲
Franciacorta
Finished
۱۷:۰۰
  Slovakia U19 Liga
FK Poprad U19
۱
۰
MSK Zilina U19
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Campionato Primavera 3
Sudtirol U19
۱
۲
Pro Vercelli U19
Finished
۱۷:۰۰
Gubbio U19
۰
۰
Potenza Calcio U19
Finished
۱۳:۳۰
Virtus Francavilla U19
۵
۲
Latina U19
Finished
۱۶:۳۰
Catanzaro Calcio 2011 U19
-
-
Palermo U19
Finished
۱۷:۰۰
Renate U19
۲
۰
Lecco U19
Finished
۱۷:۰۰
Juve Stabia U19
۳
۲
Bari U19
Finished
۱۷:۰۰
Avellino U19
۲
۱
Fermana U19
Finished
۱۷:۳۰
  Mozambique Mocambola
LD Maputo
۰
۳
Clube Ferroviario de Nampula
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
CS Blejoi Vispeti
۲
۱
CSO Plopeni
Finished
۱۵:۳۰
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe II
-
-
Acs Kids Tampa Brasov
Finished
۱۵:۳۰
ACS Olimpic Cetate Rasnov
-
-
CS Paulesti
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III Seria 10
CFR Cluj II
۱
۱
SCM Zalau
Finished
۱۵:۳۰
CSM Satu Mare
۴
۰
Sighetu Marmatiei
Finished
۱۵:۳۰
FC Silvania Simleu Silvaniei
-
-
Lotus Baile Felix
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
۳
۳
MSV Pampow
Finished
۱۵:۳۰
FC Mecklenburg Schwerin
۰
۰
SV Tasmania Berlin
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Turgutluspor
۱
۱
Kusadasispor
Finished
۱۴:۳۰
  Poland Central Youth League
Zaglebie Lubin U19
۳
۲
Legia Warsaw U19
Finished
۱۴:۳۰
Rakow Czstochowa U19
۵
۱
Korona Kielce U19
Finished
۱۴:۳۰
KS Gornik Zabrze U19
۱
۱
WKS Slask Wroclaw U19
Finished
۱۴:۳۰
Jagiellonia Bialystok U19
۰
۱
MKS Pogon Szczecin U19
Finished
۱۴:۳۰
Cracovia Krakow U19
۳
۱
Wisla Krakow U19
Finished
۱۸:۳۰
  India Delhi Senior Division
Shastri FC
۱
۲
Ahbab FC
Finished
۱۲:۳۰
  Portugal League Cup, Group H
SCU Torreense
۱
۰
Famalicao
Finished
۰۰:۱۵
  Rwanda National League
AS Kigali
۴
۲
Kiyovu Sport
Finished
۱۶:۳۰
Sunrise FC
۲
۰
Espoir FC
Finished
۱۶:۳۰
Rutsiro FC
۰
۲
Police FC
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
UC Cartes
۲
۲
Castro
Finished
۱۸:۰۰
CD Guarnizo
۲
۰
SD Gama
Finished
۱۸:۰۰
UD Samano
۲
۲
SDA Albericia
Finished
۱۹:۰۰
SD Solares Medio Cudeyo
۱
۲
Textil Escudo
Finished
۱۹:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Luarca CF
۱
۱
CD Colunga
Finished
۱۸:۴۵
  Angola Girabola
G.D. Interclube
۳
۰
Recreativo do Libolo
Finished
۱۸:۰۰
  Botswana Premier League
Security Systems FC
۱
۰
Nico United
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Arzachena
۱
۲
FC Aprilia
Finished
۱۷:۰۰
  North Macedonia Second League
FK Borec
۰
۲
KF Rinija Gostivari
Finished
۱۵:۳۰
FK Karaorman
۰
۰
Besa Doberdoll
Finished
۱۵:۳۰
FK Kit-Go Pehcevo
۲
۱
FK Sasa
Finished
۱۵:۳۰
Ohrid
۲
۰
FK Sloga 1934 Vinica
Finished
۱۵:۳۰
FK Kozuf Gevgelija
۴
۱
FK Teteks
Finished
۱۵:۳۰
Aresimi 1973
۲
۰
Belasica
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 7
Progresul Ezeris
۰
۷
CSM Cetate Deva
Finished
۱۵:۳۰
CS Jiul Petrosani
۲
۱
Vointa Lupac
Finished
۱۵:۳۰
Viitorul Simian
-
-
CSO Retezatul Hateg
Finished
۱۵:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Dundrum FC
۱
۴
Leicester Celtic
Finished
۱۵:۳۰
  Niger Super League
Liberte FC
۰
۱
AS Fan Niamey
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
Famalicao B (W)
-
-
FC Romariz (W)
Finished
۱۸:۳۰
Gil Vicente FC (W)
-
-
Rio Ave FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division Women
Torrelodones FC (W)
۰
۲
Zaragoza CFF (W)
Finished
۱۸:۳۰
CF Union Viera (W)
۱
۳
Real Union de Tenerife (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Scotland Highland League
Strathspey Thistle
۰
۷
Rothes
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
ASV Cham
۳
۱
SpVgg SV Weiden
Finished
۱۶:۳۰
  England Northern League Division One East
Brighouse Town
۲
۲
Lincoln United
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 3. Division
AEP Polemidion
۰
۱
Ormideia FC
Finished
۱۶:۰۰
  Kenya Super League
Vihiga United
۲
۲
Coastal Heroes
Finished
۱۵:۳۰
  United States College Championship Women
Alabama FC (W)
۰
۳
UCLA (W)
Finished
۰۵:۰۰
  Romania Liga III, Seria 9
CS Unirea Ungheni 2018
-
-
FC Hunedoara
Finished
۱۵:۳۰
CS Sanatatea Cluj
۷
۳
CS Ocna Mures
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
VFC Plauen
۲
۲
VfB 1921 Krieschow
Finished
۱۵:۳۰
SC Freital
۱
۱
SV Blau-Weiss Zorbau
Finished
۱۵:۳۰
VfB Auerbach
۴
۱
SV 1890 Westerhausen
Finished
۱۵:۳۰
FSV Budissa Bautzen
۰
۰
Eilenburg
Finished
۱۵:۳۰
VfL Halle 1896
۰
۰
FC An der Fahner Hohe
Finished
۱۵:۳۰
Bischofswerdaer FV
۰
۰
FC Grimma
Finished
۱۵:۳۰
SG Union Sandersdorf
۰
۰
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
CS Sporting Liesti
-
-
Viitorul Ianca
Finished
۱۵:۳۰
Vointa Limpezis
-
-
CSM Focsani
Finished
۱۵:۳۰
Dacia Unirea Braila
۰
۴
AFC Metalul Buzau
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark U19 Ligaen
Lyngby U19
۲
۰
SoenderjyskE U19
Finished
۱۵:۰۰
FC Copenhagen U19
۴
۱
Silkeborg U19
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Danok Bat U19
۰
۲
Real Sociedad U19
Finished
۱۵:۰۰
  Kenya League Women
Zetech Sparks FC (W)
۲
۲
Ulinzi Starlets (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Hong Kong FA Cup
Kitchee
۴
۱
Sham Shui Po FC
Finished
۱۳:۳۰
  India Manipur State League
Sagolband United
۰
۱
RAU FC
Finished
۱۱:۳۰
  Honduras Reserve League
CDS Vida Reserves
۳
۲
Olancho FC Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Real Espana Reserves
۱
۲
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
FC Bulle
۰
۴
FC Luzern II
Finished
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید